• Home
  • Celebrities
  • Adele "Almost Unrecognizable" At Oscars Afterparty - See Her New Look!

Adele "Almost Unrecognizable" At Oscars Afterparty - See Her New Look!

Adele "Almost Unrecognizable" At Oscars Afterparty - See Her New Look!
February 11, 2020 - 03:59 / Hayley Paskevich

Even though she didn't make an appearance on the Oscars red carpet, Adele was spotted attending an afterparty - and looking very different! See the photo here!

Adele is looking fitter and happier than ever, and her confident style's reflecting her recent physical transformation! While the British singer didn't attend the Oscars red carpet, she was seen making the rounds on the post-Oscars afterparty circuit.

According to an exclusive from People, a source says that Adele was present at Guy Oseary's Oscars bash, which was attended by quite a few A-list celebrities. "She looked like herself but also so different — beautiful but almost unrecognizable,” the source said. 

RELATED CONTENT: Adele Looks Stunning At Drake's Birthday Party And Shares A Sweet Message For The Rapper

Adele attends The 58th GRAMMY Awards on February 15, 2016.

Adele looking lovely in leopard print: see the photo here!

Adele certainly turned heads at the Oscars afterparty last night! Another inside source revealed to People that Adele looked "striking and so tall," with "a tiny waist and beautiful hourglass figure in a beaded leopard dress". 

Adele also reportedly "took her shoes off and danced on the dance floor,” then "sat with Nicole Richie and was chatting for a while," according to the insider. As well, Polish television host and personality Kinga Rusin shared a selfie of her with Adele at the afterparty, the superstar's new look on full display!

RELATED CONTENT: Adele Is Filing For Divorce From Her Husband Simon Konecki

View this post on Instagram

Na wczorajszej prywatnej imprezie ‪Beyoncé‬ i Jaya Z rozmawiałam z Adele o... butach (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a ‪Jay Z‬ uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Ale posłuchajcie od początku... Tylko ok. 200 osób, na małej, klubowej przestrzeni, z najlepszą muzyką, z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której wszyscy mogą się wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu ... kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała mnie na kapcie które sama miała na nogach). Szczerze, nie poznałam jej bo jest teraz szczupła jak przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy powiedziała jak się nazywa... Rozmowa z Adele była przepustką do miłej konwersacji z ‪Rihanną‬. A później już było totalne szaleństwo! ‪Jay Z‬ uczył mnie układu tanecznego (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), ‪Beyoncé‬ patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła ze śmiechem że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja stałam obok), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego też rozśmieszył mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. ‪Kanye West‬ i ‪Travis Scott‬ wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Popis na scenie dał Puff Daddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit - Taika Waititi, z nim rozmawiałam najdłużej, o jego filmie, który uwielbiam. Zapomniałam o paru osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon‪,‬ Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee... Ot, takie zwykłe przyjęcie . Do hotelu wróciłam ‪o 7:00‬...

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on